Yazarlarımız

Mehmet Yılmaz


1987 Kütahya doğumlu olan Mehmet Yılmaz, bilgisayar teknolojileri üzerine eğitim almaya “Kütahya Anadolu Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü” ile başlayıp “Kütahya Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama” dalında davam etmiştir.

Lise ve yüksek okul yılları boyunca web teknolojilerine odaklanan Mehmet, bu alandaki bilgisini freelance projeler ile geliştirip daha sonra tam zamanlı çalışmak üzere İstanbul’da Bused Reklam, Sigorta Dükkanım Sigorta Brokerliği, Marsh Sigorta Brokerliği, danışman olarak RDC Partner bünyesinde Turkcell projelerinde yazılım geliştirme takım lideri  ve KoçSistem’de Kıdemli Yazılım Geliştirme Danışmanı (halen) olarak görev almıştır.

Mehmet, Anadolu Üniversitesi İşletme Lisans ve Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Bilişim Mühendisliği / Bilişim Teknolojileri  Yüksek Lisans programı mezunudur.

Mehmet, .NET, PHP, SQL, HTML, CSS, Javascript ve Android SDK (Java) gibi teknolojilere hakim olmakla birlikte boş zamanlarında React Native ile kendini bu alanda geliştirebilmek adına projeler geliştirmektedir.

http://linkedin.com/in/mehmetyilmaz001/

https://github.com/mehmetyilmaz001/