Yazarlarımız

Mehmet Yılmaz

1987 Kütahya doğumlu olan Mehmet Yılmaz, bilgisayar teknolojileri üzerine eğitim almaya “Kütahya Anadolu Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü” ile başlayıp “Kütahya Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama” dalında davam etmiştir. Mehmet, Anadolu Üniversitesi İşletme Lisans ve Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Bilişim Mühendisliği / Bilişim Teknolojileri  Yüksek Lisans programı mezunudur.

Lise ve yüksek okul yılları boyunca web teknolojilerine odaklanan Mehmet, bu alandaki bilgisini freelance projeler ile geliştirip daha sonra tam zamanlı çalışmak üzere İstanbul’da Bused Reklam, Sigorta Dükkanım Sigorta Brokerliği, Marsh Sigorta Brokerliği, danışman olarak RDC Partner bünyesinde Turkcell projelerinde yazılım geliştirme takım lideri  ve KoçSistem’de Yazılım Geliştirme Lideri (halen) olarak görev almıştır.

Mehmet, .NET, PHP, SQL, HTML, CSS, Javascript, ReactJS ve Android SDK (Java) gibi teknolojilere hakim olmakla birlikte boş zamanlarında Flutter ile kendini bu alanda geliştirebilmek adına projeler geliştirmektedir.

http://linkedin.com/in/mehmetyilmaz001/

https://github.com/mehmetyilmaz001/

https://stackoverflow.com/users/3337076/mehmet

https://play.google.com/store/apps/developer?id=Mehmet+Yilmaz


Emral Yılmaz

Emral Yılmaz

1993 Mersin doğum olan Emral Yılmaz, İnşaat Yüksek Mühendisi olup, 31 Mart 2020 tarihine kadar Beton sektöründe Kalite Kontrol – Ar_Ge Mühendisliği yapmıştır.

Yazılım macerasına
1 Nisan 2020 tarihinde dart yazılım dilini öğrenerek başlamıştır. Ardından Flutter ile kendini geliştirmeye devam etmektedir.

https://www.linkedin.com/in/emral-yılmaz-059343b0/

https://github.com/emralyilmaz

Yazılım macerasına
1 Nisan 2020 tarihinde dart yazılım dilini öğrenerek başlamıştır. Ardından Flutter ile kendini geliştirmeye devam etmektedir.


Erol Ülgü

1995 Hatay doğumlu olan Erol Ülgü, ortaokul lise dönemlerinde bilgisayar oyunlarıyla başlayan teknoloji merakını üniversiteyi Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi – Bilgisayar Mühendisliği okuyarak devam ettirmiştir.

Üniversite yılları boyunca kodlamaya merakı zamanla artmış ve bitirme projesi olarak  mobil uygulama geliştirmiştir. İş hayatına KoçSistem’de başlayan Erol, burada web üzerine çalışmalar yapmış olup daha sonrasında React.js yazmaya başlamıştır.

https://www.linkedin.com/erolulgu

ninjakod.com ilginizi çektiyse ve yazılarınızın ninjakod.com’da yer almasını istiyorsanız lütfen iletişime geçin.