Araç Değer Uygulaması

Son günlerde başlayan Cross Platform furyasına ben de katıldım…

Daha önce Android SDK’sı üzerinde Java ile uygulama geliştirme tecrübem var. Bu tecrübeyi Mutfak Perisi ve Cüzdanım isimli iki uygulama ile edindim. Özellikle Cüzdanım uygulaması binlerce indirme sayısına ulaştı. Geçtiğimiz hafta sonu mobil uygulamalarımın arasına bir yenisi daha katıldı. Bu uygulamayı React Native kullanarak hem Android hem de IOS platformunda çalışabilecek şekilde geliştirdim. Şu an için sadece Google Play Store’da yayınlanmış olsa da ileriki zamanlarda App Store’a da yüklemiş olacağım.

Konumuza gelecek olursak;

Araç Değer, her ay düzenli bir şekilde TSB (Türkiye Sigorta Birliği) tarafında yayınlanan araç değerlerinin sorgulanabileceği basit bir uygulama. Bu uygulama ile merak ettiğiniz ya da kendinize ait bir aracın marka model bilgilerini girerek değerini görüntüleyebiliyorsunuz.

Uygulamanın sonraki versiyonlarında aracın aylık değer trendini ve piyasa değeri gibi bilgileri de eklemeyi düşünüyorum.

Not : TSB, sadece on beş yaşına kadar olan araçları değerliyor. Şu an 2004 model altındaki araçları maalesef görüntüleyemiyor.

 

Uygulamayı Google Play Store’dan indirmek için tıklayınız

Uygulamaya Ait Ekran Görüntüleri

Araç Değer Sorgulama Ekranı

 

 

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.